مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری:

روزانه 1500 جدول توسط سازمان عمران شهرداری تولید می‌شود

 

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری کرمان گفت: هم‌اکنون، حدود 100 هزار جدول توسط این سازمان تولید و در کارگاه دپو شده است.

عطا‌الله منوچهری با بیان این‌که روزانه 1500 جدول توسط سازمان عمران و بازآفرینی شهری تولید می‌شود، گفت: علاوه بر سازمان عمران، چهار منطقه شهرداری و کادر امانی هم از این جدول‌ها برای جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی شهر استفاده می‌کنند.

وی افزود: در سال‌های گذشته، سالانه حداکثر حدود چهار تا پنج کیلومتر با کمک بخش خصوصی جدول‌گذاری می‌شده، اما امسال توسط تیم‌های سازمان عمران، حدود 11 تا 12 کیلومتر در معابر مختلف ازجمله محدودۀ پل شهید بهشتی (سیدی)، بولوار آزادگان، پارک جنگلی و غیره جدول‌گذاری شده است.

منوچهری به خرید دستگاه جدید تولید جدول اشاره کرد و گفت: دنبال هستیم دستگاه تولید جدول جدید خریداری کنیم که جدول‌های باکیفیتی تولید می‌کند و می‌تواند کمک مطلوبی در زمینۀ جدول‌گذاری شهر کرمان و شهرهای اطراف باشد.

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری کرمان به فعالیت‌های سازمان عمران در زمینۀ تولید موزاییک، کف‌فرش، دال‌ها و قطعات بتنی هم اشاره کرد و گفت: تولیدات مصالح سنگی مثل شن و ماسه توسط سازمان عمران برای تولید آسفالت، جدول و قطعات بتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.